Protherm Kombi Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bölge halkının taleplerine yanıt verebilmek ve daha da önemlisi bu talepleri olumlu şekilde karşılayabilmek adına kurulan bir firmayız. Özel Protherm Servis, güçlü ve kalabalık kadrosu ile birlikte ürünlerinize değer katıyor ve ürünlerinizin ömrünü de en kısa sürede uzatıyor. Bunu yapabilmek için kesinlikle deneyim sahibi bir kadroya sahip olmak gerekiyor ve daha da önemlisi bu kadroyu da elde tutabilmek gerekiyor.

Biz müşterilerimiz ve ekibimiz ile birlikte kocaman bir aileyiz ve bu aileye yeni dahil olacak isimleri de yanımızda görmek isteriz. Ofislerimizde misafir ettiğimiz çok sayıda ürün kullanıcısı odluğu ve her biri de bu misafirlikten fazlasıyla memnun görünüyor.

Protherm Servis Beykoz – 444 78 56 KOMBİ TAMİR HİZMETİ

İşini iyi yapan her firma elbette değer kazanır ve daha da önemlisi bu değerin karşılığını da en iyi şekilde alır. Biz ne yaptığımızı ve nasıl yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. 10 yılı aşkın süredir sektörde olmak bize inanılmaz bir deneyim kazandırdı ve bu deneyimleri de siz değerli ürün kullanıcıları ile paylaşmaya devam ediyoruz. Protherm marka ürünleriniz ile ilgili her türlü soru ve sorun için harekete geçebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Güler yüzlü ekibimiz ve çok daha fazlası ile bu ailenin bir parçası olmaktan sizler de mutlu olacak ve kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Ürünlerinizin sorunları çok büyük olabilir ve başka firmalar yenisini almanızın daha iyi olacağını söyleyebilir ancak son kez bize göstermenizi rica ediyoruz çünkü bugüne kadar başka firmaların yapamadıklarını yaptık ve yeniden hayata döndürdüğümüz ürünler de oldu. Firma hakkında bilgi almak ve sizler de detayları öğrenmek isterseniz eğer iletişim kanallarımızı kullanabilir ve taleplerinizi de ieltebilirsiniz.

1 Comment

  • dizi on 2 Şubat 2021

    Who is the girl in the 5th pic down with the orange shirt/hood. Veradis Shelton Farrison

Leave a Reply

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45