Küçükçekmece Electrolux Teknik Servis

Electrolux teknolojisini tercih eden tüm tüketicilerin cihazlarında karşı karşıya kalabilecekleri ve aynı zamanda da zaman içerisinde oluşan periyodik bakım ihtiyaçlarında hızlı ve kaliteli çözümler geliştirerek, her zaman Electrolux kalitesini en üstün şekilde kullanabilmelerine yardımcı oluyoruz. Kaliteli ve etkin hizmet anlayışına sahip olan Electrolux markasının en yeni teknolojisine dahi uygun standartlarda servis desteği sunduğumuz Electrolux Servisi merkezimizde en yeni teknolojik altyapılara yer veriyoruz. Günümüz Electrolux teknolojisine eş değer hizmet anlayışı çerçevesinde dünyaca ünlü bu köklü beyaz eşya üretici markasının bölgesel bazda temsilciliğini kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı yürüttüğümüz Electrolux Servisi merkezimizde kesintisiz olarak müşterilerimize sunuyor.

Her zaman en yeni beyaz eşya teknolojilerini yakından takip ederek, müşterilerimizin en güncel Electrolux teknolojisine sahip olan beyaz eşya ürünlerinde dahi kaliteli ve hızlı servis hizmetleri Electrolux Servis Küçükçekmece merkezimizde alanlarında uzman teknik ekiplerimiz ile sunuyoruz.

Sadece orijinal Electrolux yedek parça ürünlerini kullanarak, müşterilerimizin ürünlerinde her zaman yüksek dayanıklılık sağlayarak, kısa süreler içerisinde benzer arızalanmalar ile karşı karşıya kalmalarının önüne geçiyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmet standartlarına olan güvenimiz kapsamında hem onarım müdahaleleri hem de parça değişimleri için 1 yıllık garanti desteği de sağlıyoruz. Böylelikle herhangi tekrarlayan bir arızada tüketici mağduriyetinin meydana gelmesinin önüne geçiyoruz. Profesyonel, garantili ve ekonomik beyaz eşya hizmetlerimiz için 444 78 56 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45