Kaliteli Hizmetin Adı: Özel Tuzla Teka Servisi

1924 yılında Karl Thielmann tarafından Almanya’da kurulan Teka, geçen yaklaşık olarak yüzyıl içinde alanında kendini kanıtlamış ve tüm dünyaya yayılmış durumda. Nitekim ülkemizde de Teka markasının en çok bulaşık makinesi, buzdolabı ürünleri kullanılıyor ki şayet bu beyaz eşyaların bir veya ikisinde herhangi bir arıza oluşması durumunda ise İstanbul TEKA Servis çağırılarak hizmet alınması kaçınılmazdır.

İstanbul’da hizmet veren özel servis, İstanbul il sınırları içinde Teka markasının bulaşık makinesi ve/veya buzdolabında herhangi bir sorun oluşmasında alanında donanımlı, yeterli bilgi ve birikime sahi olan uzman kadrosu ile kurumsal bir anlayış, profesyonel kadro ile yönetilen firmanın 444 78 56 telefon numarasının aranması ve ilgili cihazdaki sorunun bildirilmesi yeterlidir.

Adres ve ulaşım bilgileri de müşteriden alındıktan sonra ilgili cihaza dair eğitimli ve deneyimli olan teknik uzman, sorunun yaşandığı adrese hiç zaman kaybetmeden yönlendirilir. Arıza yerine gelen personel öncelikle bulaşık makinesi ve/veya buzdolabında oluşan arızayı saptar ve ne yapacağını, hangi adımları izleyeceğini belirler. Daha sonra yapılacak işlemler konusunda müşteriye bilgilendirme yapar.

Özel TEKA Servis Tuzla Telefonu: 444 78 56

Gerekli olması durumunda yine müşterinin bilgisi dahilinde parça değişimine gider ve daha sonra tekrar çalıştırarak ilgili beyaz eşyanın problemsiz çalıştığından gerekli kontroller yapılarak emin olunur ve sonrasında müşteriye çalışır bir biçimde onayı alınarak teslim edilir. Teka servis verdiği bu hizmet sonrası 1 yıl işçilik ve parça garantisi veren bir anlayışla çözümler sunar.

No Comments

Leave a Reply

Panasonic Servis Destek Hattı


Panasonic marka ürünleriniz için yardım alabileceğiniz bu alandan dilerseniz online olarak servis talebi de oluşturabilirsiniz.

Panasonic Servis Merkezi Hakkında

Yan taraftaki formdan bizlere kolayca servis talebi gönderebilirsiniz.

Panasonic Servis Talep Formu

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45