Kadıköy PROFİLO Servis Merkezi

Yetkili servisler konusunda hepimiz az çok bilgi sahibiyiz ve ne kadar ilgisiz olduklarını da çok iyi biliyoruz. Garanti süresi boyunca kusursuz hizmet ancak garanti bittiği andan itibaren telefonlara bile çıkmayan firmalar artık can sıkmaya başladı ve ben de bu yüzden Profilo marka ürünlerim için özel servis firmalarını tercih etmeyi denedim.

İstanbul Profilo Servisleri – 444 78 56

Özel servis firmaları çok daha kaliteli firmalar çünkü müşteriye değer veren ve müşteri ile ilgilenen bir kimliğe sahip olarak karşınıza çıkıyorlar. Profilo marka ürünler konusunda deneyim sahibi ve sorunsuz hizmet veren bir firma tanıyorum, yıllardır da bu firmadan destek alıyorum.

Profilo Servis Kadıköy firmasını sizlere tavsiye edebilirim ve kusursuz bir hizmet alacağınızın da garantisini verebilirim. Yıllardır bu firmadan hizmet alıyorum ve eğer sizler de yetkili servislerin ilgisiz tavırlarından sıkıldıysanız bu firmaya ulaşabilirsiniz
444 78 56 gibi farklı ve kurumsal bir numara ile hizmet veren ve sektörün en iyi isimlerinden bir tanesi olan bu firma sayesinde kaliteli hizmet sizleri bekliyor.

Bakım ve onarım konusunda sorunsuz çalışıyorlar ve geçtiğimiz günlerde yedek parça değişimi için aradığımda orijinal parça hizmetini en kısa sürede sağladılar ve sorunsuz bir şekilde de değişim işlemini yaptılar. Firmadan memnunum ve yakın çevreme de zaman zaman bu firmadan bahsetmeye ve firmayı tavsiye etmeye özen gösteriyorum.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45