İstanbul Electrolux Teknik Servisi

Beyaz eşya teknolojisinde dünya devi olan Electrolux, en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunuyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya sınıfı cihazlarda kullandığı ileri nesil teknolojisi ile fark yaratıyor. Bu doğrultuda da Electrolux’ un ürünlerindeki teknik arızalarda ise eş değer kalitedeki altyapıyla müdahalelerde bulunulmalıdır.

Electrolux Teknik Servis firması olarak tüm Electrolux beyaz eşya teknik arızaları için en uygun standartlarda servis müdahalelerinde bulunuyor.

Electrolux’ un gelişmiş teknolojiyi barındıran tüm beyaz eşya cihazlarında kullanılan teknoloji ve yanı sıra görülebilecek arızalarla ilgili olarak tüm teknikerlerimiz ileri seviyede bilgi sahibidir. Sektörel tecrübeye de sahip olan uzman teknikerlerimiz tarafından, tüm Electrolux beyaz eşya modelleriniz için gerekli olan standartlarda arıza tespit ve arıza onarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde en yeni Electrolux beyaz eşya ürünlerini kullanıyor olmanız ya da çok komplike bir arıza yaşıyor olsanız bile en kısa zaman dilimlerinde çözüm sağlayabilirsiniz. Uzman teknikerlerimiz tarafından gerçekleştirilen hassas onarım işlemleri sayesinde onarım sonrasında uzun ömürlü olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Electrolux Teknik Servis hizmetlerimiz ayrıca 1 yıllık garantilidir.

Electrolux Teknik Servis firması olarak sunduğumuz profesyonel beyaz eşya servis hizmetlerimiz için haftanı her günü 24 saat boyunca müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 444 78 56 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile sizlerden gelecek her türlü Electrolux arıza bildirimleri için uzman ekiplerimizle destek vermeye devam ediyoruz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45