İstanbul Altus Servis Numarası : 444 88 48

Beyaz eşya teknolojileri, 21. Yüzyılda kalite ve konfor standartlarını belirleyen en temel unsurlar olmuştur. Her evin en temel gereksinimleri arasında da kendisine yer bulan beyaz eşya ürünlerine istinaden Türkiye’ de Altus kalitesiyle öne çıkıyor. Altus markasının ileri nesil teknolojiye sahip olan cihazları Türkiye genelinde yaygın olarak tercih ediliyor. Bu yaygın kullanımının oluşturduğu yüksek servis hizmeti gereksinimlerine istinaden firmamız uzun yıllardır Türkiye genelinde yanıt vermeye devam ediyor. Altus kalitesini taşıyan tüm beyaz eşya ürünlerine yönelik olarak Altus Servis merkezinde eş değer kalitede onarım ve parça değişim müdahaleleri yerine getirilmektedir.

Profesyonel Altus Servis Numarası : 444 88 48

Altus markasına sahip tüm beyaz eşya ürünlerinde görülebilecek teknik arızalar için Altus Servis merkezi iletişim numaraları üzerinden tüm tüketicilerin kolayca arıza bildiriminde bulunabilmesini sağlıyor. Bunun içinde 7/24 iletişim kanalları üzerinden tüketicilerine en acil durumlarda dahi yanıt verebiliyor. Her türlü soruna çözüm üretebilme kapasitesine sahip olarak yapılandırılmış, gezici üniteleriyle, yaşam kalitenizin güvencesi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, markanın ileri teknolojisine hakim, uzun hizmet yıllarına dayanmakta olan birikim ve sektörel deneyimle, benzersiz bir hizmet yaklaşımı oluşturmayı başarmıştır.

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Altus Servis merkezimiz, ülkemiz koşullarıyla, dünya standartlarını birleştiren bir hizmet yaklaşımıyla, benzersiz bir hizmet yapısı oluşturmayı başarmıştır. 1 yıllık garantili servis hizmetleri ile son derece güvenilir servis çözümlerinden yararlanmak için sadece iletişim numaralarından irtibat sağlanması yeterlidir.

WEB ADRESİ: https://www.altusservis.net

2 Comments

  • netflix on 2 Şubat 2021

    Hi, Can I ask an updated copy of CS reviewer? and kindly send it on my e-mail add? Thank a lot! Gayla Gaylord Abrahan

  • indir on 2 Şubat 2021

    My mother will also be taking the exam this coming october.. I hope this will be able to help her pass the examinaton.. Kacie Victor Thurman

Leave a Reply

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45