1 Yıl Garantili Demirdöküm Kombi Servisi

Hızlı ve güvenilir servis anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutan firmamız İstanbul bölgesi halkı için Demirdöküm marka kombiler için servis hizmeti vermektedir. Demirdöküm Servis İstanbul firması olarak bünyemizde çalışan personelimiz ve çağrı merkezi ekiplerimiz bir bütün halinde hareket etmektedir. İstanbul bölgesi trafik bakımından yoğun bir yer ve bu sorun hala çözülememiş durumda.

Araç sayısının ve insan sayısının fazla olması nedeniyle servis sektöründe çalışanlar olarak bu konudan biraz olsun şikayetçiyiz. Bizler kendi içimizde bu soruna çözüm üretmek adına servis ağlarımızı İstanbul bölgesinin tamamına yaymış durumdayız. Uzak mahallelere bile daha hızlı servis götürebilmek ve müşterilerimizi bekletmemek adına araç filomuzdaki araç sayısını her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz.

Firma olarak ayırdığımız bütçe malum fakat bu bütçeyi olabildiğince yukarılara çekmeye gayret ediyoruz. Servis konusunda verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz olarak hizmet alabiliyorsunuz zaten işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti sizlerin en büyük hakkı. Bu garantiyi sizlere belge olarak sunuyoruz ve servis sonunda da firma memnuniyetini ölçen anketleri sizlere veriyoruz.

Parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanıyoruz ve bu parçalar hiçbir şekilde sorun çıkarmıyor, az önce de belirttiğimiz gibi eğer bir sorunla karşılaşırsanız hemen firmamızı arıyorsunuz ve ücretsiz servis hakkınızı kısa sürede kullanıyorsunuz. Demirdöküm Servis Beyoğlu firmasına hem çağrı merkezi hem de internet yoluyla ulaşmanız mümkün.

No Comments

Leave a Reply

Panasonic Servis Destek Hattı


Panasonic marka ürünleriniz için yardım alabileceğiniz bu alandan dilerseniz online olarak servis talebi de oluşturabilirsiniz.

Panasonic Servis Merkezi Hakkında

Yan taraftaki formdan bizlere kolayca servis talebi gönderebilirsiniz.

Panasonic Servis Talep Formu

Call Now ButtonServis Çağır
444 55 45 444 55 45 444 55 45